ПН - ПТ: 10:00 - 18:00
(050) 351 85 09
(067) 232 96 14
(098) 107 71 02
Украина, Киев, Новоселки
ул. Озерная 20-В
INTERIOR-outlet
Українa, м. Київ, Новосілки
вул. Озерна 20-В
INTERIOR-outlet
tylo@interior.lc

Продукція фабрики TYLÖ

Концепція TYLÖ – продукція найвищої якості. Сам процес виробництва на фабриці відбувається з дотриманням усіх гігієнічних і правил. TYLÖ використовує найкращу сировину та утилізує відходи, зберігаючи довкілля.

Основні причини вибрати TYLÖ:

  1. Довговічність.

TYLÖ – єдиний виробник, який сам виготовляє тен – серце нагрівача (кам’янки та парогенератора). Кожен нагрівач має індивідуальний номер, за яким фабрика може контролювати процес виробництва і завдяки індивідуальній відповідальності забезпечує відповідність високим вимогам. Ми настільки впевнені в якості  продукції, що при монтажі силами INERIOR ми даємо додатковий рік гарантії.

  1. Економія електроенергії.

Запатентована та надійна розробка TYLÖ сприяє тому, що задана температура досягається за рекордно короткий час – 20 хв. Потім пристрій автоматично переходить на економний режим і підтримує температуру протягом усього часу.

  1. Безпека.

Спеціальне покриття кожуха кам’янці «термосейф» не дозволяє фронтальним та бічним частинам кам’яниці нагріватися вище 40°С.

Вбудовані датчики та запобіжники дозволяють гарантувати безпрецедентну безпеку.

Усі нагрівачі для саун, парогенератори та інше електричне обладнання перевіряється та тестується протягом усього процесу виробництва. Складна апаратура використовується для різних тестів Tylö продукції, яка отримала світове визнання від різних незалежних тестових лабораторій. Лісоматеріали, що використовуються в саунах, поставляються із спеціально вирощених лісів у Скандинавії, Прибалтиці та Північній Америці, але в жодному разі не з тропічних лісів. Усі пластикові компоненти продукції виготовлені з високоякісних екологічно чистих матеріалів.

  1. Широкий асортимент продукції.

З того часу, як у 1950-х роках засновник TYLÖ Свен-Олоф Янсон створив перший нагрівальний елемент, в конструкції електрообладнання, сауни та парної внесено безліч нововведень. Продукція TYLÖ завжди відповідає часу. Кам’янки, парогенератори, збірні сауни, парові, породушеві, двері, освітлення та багато іншого – все служить тому, щоб продукція TYLÖ приносила користь і приносила незрівнянне естетичне задоволення.

  1. Післяпродажна підтримка.

Інструкції зі складання, правила експлуатації, допродажна консультація, найширший асортимент запасних частин, готовність завжди прийти на допомогу покупцеві дозволяє фабриці TYLÖ виконувати гарантійні зобов’язання повною мірою.

Таким чином, TYLÖ – це вибір успішних людей, які роблять обдумані покупки.

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Shopping Cart

Кошик порожній

EUR Євро