ПН - ПТ: 10:00 - 18:00
(050) 351 85 09
(067) 232 96 14
(098) 107 71 02
Украина, Киев, Новоселки
ул. Озерная 20-В
INTERIOR-outlet
Українa, м. Київ, Новосілки
вул. Озерна 20-В
INTERIOR-outlet
tylo@interior.lc

Сауни

КАТАЛОГ SAUNA TYLO 2021

Сауна – відмінне місце для відпочинку та очищення тіла та душі. Найповнішу інформацію про продукти TYLÖ для сауни ви можете отримати, вивчивши каталог TYLO, посилання на який розміщено на сторінці “Продукція”

Компанія TYLÖ є лідером на світовому ринку обладнання для SPA.

.

Кам’янки

Вказану температуру в сауні підтримує нагрівач – кам’янка. Класичні нагрівачі TYLÖ чудово покажуть себе як у звичайній сауні, так і в російській лазні. Кам’янки TYLÖ мають унікальне покриття “термосейф”, яке не дозволяє фронтальній та бічній частині кам’яниці нагріватися вище 40°С.

Будь-яка кам’янка підбирається за обсягом приміщення. Завжди вибирайте максимальну потужність нагрівача для необхідного об’єму сауни. Це особливо важливо для саун із масиву дерева, або зі скляними стінами.

Умовно кам’янки можна розділити на 3 категорії: кам’янки для дому, професійні кам’янки та дров’яні кам’янки. У каталозі наведено таблиці, які допоможуть вам визначитися із вибором нагрівача.

Усі електрокам’янки TYLÖ гарантовано забезпечують режим традиційної скандинавської сауни. Це температура 75-90 ° С та відносна вологість 5-15%, яка досягається при виливанні на гарячі камені ковша води. Більш екстремальна варіація – сауна з сухим жаром при дуже високих температурах 95-110 ° С і практично сухій атмосфері.

Якщо ви віддаєте перевагу м’якій лазні, то для домашньої сауни варто вибрати кам’янкі серії Combi з вбудованим парогенератором – геніальне рішення, яке поєднує всі функції в одному приладі.

Для громадських саун або саун великих обсягів компанія TYLÖ пропонує унікальне рішення – систему Tylarium, яка створює ефект “м’якої лазні” при комплексному використанні традиційної кам’янки, парогенератора та панелі керування ELITE. Після закінчення процедури паріння в режимі “м’яка лазня” відбувається автоматичне висушування приміщення доти, доки вологість повітря не досягне нормальних значень. Це забезпечує збереження дерева в лазні, не дозволяє з’являтися плісняві та грибку.

Панели  керування

Панелі керування TYLÖ діляться на 3 основні категорії: механічна панель TS, кнопкові панелі СС-50 або PURE, та електронна панель ELITE

Збірні сауни.

Пропонуються готові сауни-кабіни всіх видів: від малих моделей, пристосованих під ванну або квартиру, до великих ексклюзивних саун для готелів або представницьких приміщень. Сауни-кабіни представлені трьома типами: HARMONY, IMPRESSION, TWIN.

Спланувати та зібрати сауну HARMONYдуже просто. для цього треба у певній послідовності зробити кілька кроків.

1) Необхідно вибрати планування та модельHARMONY CORNER/SQUARE,   HARMONY GLASS FRONTHARMONY GLASS CORNERHARMONY GLASS CORNER ROUND

2) Вибрати дерево – ялина, осика, термоосина або хемлок, і розташування панелей – вертикально чи горизонтально.

3) Вибрати інтер’єр – порода дерева – осика або вільха, і розмір планок – вузькі або широкі.

4) Вибрати скло – прозоре або тоноване.

5) Вибрати ручку дверей – горизонтальну або вертикальну.

6) Визначити – чи потрібний вам фриз із освітленням.

7) Підібрати кам’янку відповідно до ваших уподобань та обсягу приміщення.

8) Разом із менеджером салону INTERIOR у 3D-конфігураторі змоделювати свою сауну.

IMPRESSION – нова серія саун сегмента LUX, які розміщуються на мінімальній площі та призначені для встановлення навіть у невеликій ванній кімнаті. Алюмінієві профілі, зроблені за запатентованою технологією, легко з’єднуються при складанні, замикаючись без гвинтів. Стіни з осики, лавки, підспинники, декор і жалюзі на скляних секціях з термоясена справляють незабутнє враження розкоші. Доступна з чорним та білим каркасом. 

Варіанти планування. Може монтуватись дзеркально.

 

IMPRESSION TWIN складається з двох секцій та поєднує сауну з пародушевою. Це унікальний продукт для оздоровлення з неймовірними можливостями для відпочинку та розслаблення.

 

Двері та скляні секції для саун

Кожні двері TYLÖ для сауни – це продукт найвищої якості, спеціально створений для того, щоб виносити велику різницю температур між внутрішньою та зовнішньою стороною парної, не тріскаючись і не змінюючись. Всі двері оснащені безпечним магнітним замком, який може бути встановлений як з правого, так і з лівого боку.

Скляні секції відкривають простір та візуально збільшують площу приміщення. Як і вся продукція TYLÖ, скляні елементи відповідають найсуворішим вимогам якості та безпеки. Скляні секції TYLÖ дозволять створити неповторний дизайн сауни при індивідуальному будівництві. Вузькі та широкі, радіусні та прямі, скляні панелі та секції TYLÖ зроблять перебування у власній сауні ще приємнішим.

Освітлення для саун

Модельний ряд світлових приладів для саун виробництва TYLÖ вражає різноманітністю. Плафони з керамічним цоколем, світлодіодні системи, оптоволокно, галогенові лампи, світлові трубки для розміщення за підспинниками, підсвічування карнизів, ефект “зоряного неба” – все це робиться для того, щоб і досягти оптимальної освітленості у вашій сауні і для того, щоб зробити естетичне задоволення. Дивіться каталог, вибирайте, звертайтесь до нас – ми допоможемо зробити правильний вибір.

Аксесуари для саун

Дрібниці у сауні займають далеко не останнє місце. Декілька вдало підібраних аксесуарів з асортименту TYLÖ допоможуть надати інтер’єру відтінку індивідуальності.

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Shopping Cart

Кошик порожній

EUR Євро