ПН - ПТ: 10:00 - 18:00
(050) 351 85 09
(067) 232 96 14
(098) 107 71 02
Украина, Киев, Новоселки
ул. Озерная 20-В
INTERIOR-outlet
Українa, м. Київ, Новосілки
вул. Озерна 20-В
INTERIOR-outlet
tylo@interior.lc

Будівництво

Спеціалізація TYLÖ-INTERIOR – будівництво wellness-зон, spa-центрів, у тому числі саун, російських парних, турецьких лазень, римських терм, фонтанів, облаштування санвузлів, монтаж гідромасажних ванн та міні-басейнів.

Професіоналізм наших фахівців та нестандартні рішення вже двічі стали нашою візитною карткою. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, накопичений досвід, унікальні ідеї, застосування новітніх технологій та дотримання багатовікових традицій, використання найсучаснішого обладнання та перевірених матеріалів дозволяють нам виконувати роботи на найвищому рівні.

Ми постійно працюємо над тим, щоб виконати будівництво об’єкта оптимально за ціною без втрати якості. Наші фахівці стежать за технічними та інженерними новинками на будівельному ринку, обираючи найкраще, та підтримують тісний зв’язок з українськими партнерами, що дозволяє нам проводити гнучку цінову політику та оптимізувати кошторис.

Port_DrNar1
Koz_cheh
Port_Zol2-1
Port_Krasn-1
Port_Krasn-2

Результатом нашої роботи стане неповторне за красою місце для комфортного, затишного відпочинку та розслаблення, яке багато років даруватиме вам здоров’я, радість та задоволення.

СКОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМ ДОСВІДОМ!

Замовити послуги будівництва

    Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

    Shopping Cart

    Кошик порожній

    EUR Євро